• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Akcesoria i części dla Numatic

Zastanawiasz się nad kupnem maszyny, szorowarki czy odkurzacza i nie wiesz na jakie akcesoria dodatkowe możesz liczyć? Dobrze trafiłeś.

Akcesoria dla maszyn czyszczących i szorowarek

Na podstawowym wyposażeniu wszystkich szorowarek, (za wyjątkiem niektórych) są zbiornik na płyn czyszczący, szczotka lub uchwyt do pada. Jeżeli wybieramy samą szczotkę, to warto doposażyć urządzenie również w uchwyt do pada, ponieważ krążki lepiej doczyszczają powierzchnię i docierają w większą ilość nierówności. Każde urządzenie pracuje na różnych wielkościach padów.

W przypadku maszyn czyszczących sprawa wygląda trochę inaczej. Również w wyposażeniu standardowym możemy spodziewać się szczotki czyszczącej lub uchwytu do padów, do tego dochodzi również ssawa oraz w przypadku bateryjnych modeli baterie żelowe oraz prostownik. Oczywiście i w tym przypadku możemy dobrać wyposażenie dodatkowe w postaci padów lub innych szczot.

Akcesoria dla odkurzaczy

Każdy z modeli odkurzaczy posiada swój rodzaj i zestaw akcesoriów. W zależności od tego, czy urządzenie przeznaczone jest do sprzątania kurzu, wody czy prania – taki zestaw akcesoriów (mniejszy lub większy) posiada w swoim zestawie. Wszystkie te części można dokupić osobno lub w pakiecie. Modelem o największej liczbie akcesoriów bez wątpienia jest GVE 370, który sprząta zanieczyszczenia suche, mokre oraz pierze, a ze względu na wielką ilość różnorodnych ssawek idealnie nadaje się do mycia i czyszczenia np. samochodu, gdzie jest pełno różnego rodzaju zakamarków.

Dodatki do urządzeń

Wszystkie części i akcesoria, które zakupiłeś kiedyś wraz z którymkolwiek urządzeniem Numatic, bez problemu możesz dostać u pierwszego z brzegu dealera lub subdealera. Jeżeli nie satysfakcjonuje Cię zestaw podstawowy, zawsze możesz dobrać akcesoria spełniające Twoje wymagania. Pady czyszczące oraz uchwyty do nich, szczoty, zbiorniki, dociski dla szorowarek, ssawki, węże lub rury – wszystko zazwyczaj dostępne jest od ręki.

W przypadku padów czyszczących nieuchronną koleją rzeczy jest ich wymiana. Stajemy wtedy przed wyborem – który? Im twardszy, tym ciemniejszy kolor. Im ciemniejszy kolor, tym mocniejsze zabrudzenia nim doczyścisz.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !