Czy wiesz jak wybrać odpowiedni odkurzacz do biura?

11133767_806619516085822_1078261058832740976_n

Dzisiaj zaczniemy od podstaw. Jak wiadomo rozwijająca się firma potrzebuje, odpowiedniego miejsca jako siedziby. Zaczyna prosperować. Posiada coraz to liczniejszą grupę pracowników. No właśnie i zaczyna pojawiać się bałagan, a jak wiadomo nie jest on najlepszą wizytówką firmy. I tutaj pojawia się pytanie jakich urządzeń powinniśmy używać, aby działać skutecznie i szybko?

Odkurzacz domowy? Otóż niestety nie spełni on odpowiednio swojej roli na tak dużej powierzchni. Należy pamiętać, że odkurzacze biurowe są dużo większe , sprawniejsze, a przede wszystkim optymalizują czas pracy w czasie sprzątania. Co może wydać się zaskakujące to, to że nie muszą służyć tylko do pracy na sucho. Ich budowa jest przede wszystkim solidniejsza i z wysokiej jakości materiałów, co zapewnia długoletnie ich działanie przy odpowiednim użytkowaniu.

Głęboki wdech -czyli higiena w czasie odkurzania.

Jeden z pojawiających się problemów w czasie odkurzania to niezliczona liczba wzbijająca się w powietrze cząsteczek kurzu, a na nim wesoło latające roztocza. No właśnie i co z tym zrobić? Na szczęście producenci odkurzaczy Numatik pomyśleli i o tym. Gęściej tkane worki, głowice z materiałów pozwalające na lepsza filtracje pyłów i ich usuwanie oraz różnego rodzaju wkładki, które zwiększają absorbcje zanieczyszczeń.

Kupuj raz i ciesz się wygodą przez długie lata- czyli na co należy zwrócić uwagę przy zakupie?

Hałas, a właściwie jego poziom. Jak wiadomo w porządkach domowych nie ma to tak wielkiego znaczenia chociaż i panią domu polecamy cichy sprzęt, który pozwoli na przyjemność ze sprzątania i ukojenie po całym dniu obowiązków. Dlatego tak ważną rolę odgrywa odpowiednia budowa- odpowiednia konstrukcja minimalizująca drgania i poziom hałasu. Przy intensywnej eksplantacji dochodzi do uszkodzeń urządzenia dlatego tak ważna jest jakość tworzywa z jakiego jest zbudowane. Odkurzacze profesjonalne zapewniają wysoki stopień skuteczności przy niskich kosztach.

Pojemność– jeden z najistotniejszych parametrów w czasie wyboru. W przypadku kategorii odkurzaczy biurowych rozpiętość waha się między 5, a 20 litrów. Nie zawsze większe znaczy lepsze. Czasem warto rozważyć zakup mniejszej pojemności przede wszystkim przez higienę. Ponieważ w mniejszym worku mamy lepszą skuteczność filtrów antybólowych co zapewnia lepszą wentylacje. Oraz cenę zakupu jak i samego użytkowania. Dlatego tak istotne jest dobranie odpowiedniej wielkości do powierzchni.

Dla firm, szkół, szpitali, hoteli wybór profesjonalnego odkurzacza sprzątającego jest bardzo istotny. Rodzaj dobory sprzętu pozwoli zostać fachowcem, każdemu pracownikowi zajmującemu się utrzymaniem czystości powierzchni użytkowej. Odpowiedni dobór pozwoli na zapewnienie odpowiedniej jakości usług, niskiego kosztu utrzymania nie tylko maszyny, ale i zmniejszy koszty utrzymania obiektu. Zatem pozwala na usprawnienie funkcjonowania firmy. Brzmi niewiarygodnie? Zostań naszym zadowolonym klientem i przekonaj się sam.

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!