• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: biuro@bonus-czystosc.pl

Czy wiesz jak wybrać odpowiedni odkurzacz do biura?

Jedną z podstawowych urządzeń na wyposażeniu biurowym jest odkurzacz. Szczególnie w przypadku, gdy mamy do dyspozycji coraz większą ilość powierzchni. W miarę rozwoju firmy, zwykły, domowy odkurzacz może okazać się niewystarczający.

Najchętniej wybieranymi urządzeniami, do tego typu pomieszczeń, są odkurzacze firmy Numatic, których silniki zostały stworzone do pracy w trybie ciągłym. Dzięki temu są w stanie wyczyścić podczas jednego sprzątania, znacznie większą powierzchnię niż zwykły odkurzacz, w przypadku którego istnieje ryzyko przegrzania się silnika.

Jaki odkurzacz do biura?

Najchętniej wybieranymi modelami są NVH 180 oraz HVR 200. Z racji tego, że są to odkurzacze niezwykle pojemne, a jednocześnie wygodne w przechowywaniu i przemieszczaniu się. Pracują z workami Hepa-Flo, które niemal w 100% filtrują roztocza i wszelkie zanieczyszczenia, nie pozwalając im wydostać się z powrotem do powietrza.

W ofercie Numatic znajdziemy również modele o większej pojemności, takie jak PSP 370.

Akcesoria i worki do odkurzaczy biurowych

Dodatkowe akcesoria dostępne w ofercie Numatic, to świetne uzupełnienie dla bardziej wymagających. Jednym z podstawowych narzędzi wspomagających odkurzanie, szczególnie na wykładzinach jest turboszczotka, która dokładnie wyczesuje wszystkie zanieczyszczenia. Dodatkowe filtry pomogą w jeszcze lepszym przefiltrowaniu szkodliwych alergenów.

Odkurzacze piorące do biura i firmy

W ofercie Numatic znajdziemy nie tylko odkurzacze do zanieczyszczeń suchych ale także do zbierania błota, śniegu, wody i prania dywanów i wykładzin. W większości są to urządzenia wielofunkcyjne, które pozwalają na zbieranie kurzu i piasku, a po wymianie filtra i wyciągnięciu worka – piorą i zbierają wodę. 

Najpopularniejszymi przedstawicielami takich wielofunkcyjnych odkurzaczy są:

Na co zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza do biura?

  • Hałas. Ma on szczególne znaczenie w biurze, jeśli zdarzy się, że sprzątanie musi odbyć się w trakcie pracy. Większość odkurzaczy Numatic zostało zbudowanych tak, żeby dbać o ograniczenie hałasu. 
  • Pojemność. Odkurzacz dobieramy zależności od wielkości pomieszczenia. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że im większa pojemność urządzenia, tym większe samo urządzenie. W niektórych przypadkach wysoki odkurzacz może okazać się nieporęczny.

Profesjonalny sprzęt do czyszczenia, to przede wszystkim większe możliwości i lepsza efektywność pracy. Dzięki specjalnie zaprojektowanym silnikom, odkurzacze mogą pracować nawet 20 godzin bez przerw, bez przegrzania się silnika.

tag: odkurzacz do biura, odkurzacz biurowy, odkurzacze do biura, odkurzacze biurowe.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka
Bonus-Czystość S.C.
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
J. Kilińskiego 30A, 44-122 Gliwice
Zadzwoń do nas !