• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Czy wiesz jak wybrać odpowiedni odkurzacz do biura?

Jedną z podstawowych urządzeń na wyposażeniu biurowym jest odkurzacz. Szczególnie w przypadku, gdy mamy do dyspozycji coraz większą ilość powierzchni. W miarę rozwoju firmy, zwykły, domowy odkurzacz może okazać się niewystarczający.

Najchętniej wybieranymi urządzeniami, do tego typu pomieszczeń, są odkurzacze firmy Numatic, których silniki zostały stworzone do pracy w trybie ciągłym. Dzięki temu są w stanie wyczyścić podczas jednego sprzątania, znacznie większą powierzchnię niż zwykły odkurzacz, w przypadku którego istnieje ryzyko przegrzania się silnika. Odkurzacze biurowe zostały wykonane z wytrzymałego, odpornego na wstrząsy tworzywa.

Jaki odkurzacz do biura?

Najchętniej wybieranymi modelami są NVH 180 oraz HVR 200. Z racji tego, że są to odkurzacze niezwykle pojemne, a jednocześnie wygodne w przechowywaniu i przemieszczaniu się. Pracują z workami Hepa-Flo, które niemal w 100% filtrują roztocza i wszelkie zanieczyszczenia, nie pozwalając im wydostać się z powrotem do powietrza.

Odkurzacz do biura został wyposażony w energooszczędny silnik. W ofercie Numatic znajdziemy również modele o większej pojemności, takie jak NVH 370-11.

Akcesoria i worki do odkurzaczy biurowych

Dodatkowe akcesoria dostępne w ofercie Numatic, to świetne uzupełnienie dla bardziej wymagających. Jednym z podstawowych narzędzi wspomagających odkurzanie, szczególnie na wykładzinach jest turboszczotka, która dokładnie wyczesuje wszystkie zanieczyszczenia. Dodatkowe filtry pomogą w jeszcze lepszym przefiltrowaniu szkodliwych alergenów.

Odkurzacze piorące do biura i firmy

W ofercie Numatic znajdziemy nie tylko odkurzacze do zanieczyszczeń suchych ale także do zbierania błota, śniegu, wody i prania dywanów i wykładzin. W większości są to urządzenia wielofunkcyjne, które pozwalają na zbieranie kurzu i piasku, a po wymianie filtra i wyciągnięciu worka – piorą i zbierają wodę. 

Najpopularniejszymi przedstawicielami takich wielofunkcyjnych odkurzaczy są:

Na co zwrócić uwagę przy zakupie odkurzacza do biura?

  • Hałas. Ma on szczególne znaczenie w biurze, jeśli zdarzy się, że sprzątanie musi odbyć się w trakcie pracy. Większość odkurzaczy Numatic zostało zbudowanych tak, żeby dbać o ograniczenie hałasu. 
  • Pojemność. Odkurzacz biurowy dobieramy zależności od wielkości pomieszczenia. Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, że im większa pojemność urządzenia, tym większe samo urządzenie. W niektórych przypadkach wysoki odkurzacz może okazać się nieporęczny. Odkurzacze do biura posiadają małe wymiary ułatwiające transport oraz przechowywanie.

Profesjonalne maszyny czyszczące, to przede wszystkim większe możliwości i lepsza efektywność pracy. Dzięki specjalnie zaprojektowanym silnikom, odkurzacze mogą pracować nawet 20 godzin bez przerw, bez przegrzania się silnika.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !