Oszczędności w sprzątaniu, mały pobór mocy

Co zrobić by uzyskać jak największą oszczędność?

21 października 2009r. Unia Europejska wydała postanowienie o obowiązkowym załączaniu przez producenta odkurzaczy etykiet efektywności. Mianowicie chodzi o to, aby każdy konsument mógł dobrać idealny sprzęt do swoich potrzeb, dodatkowo planowane jest obniżenie poziomu zużycia energii oraz mocy wejściowej.

Zmiana na lepsze?

Czy jest to dobra zmiana? Oczywiście, dzięki niej użytkownik zaoszczędzi pieniądze, gdyż odkurzacze będą bardziej wydajne, czyli zniknie potrzeba częstego ich wymieniania, także energooszczędność pozwoli na zatrzymanie „pewnej sumy w kieszeni”. Dodatkowo wybór będzie ułatwiony, ponieważ informacje na temat działania sprzętu będą zapisane na jednej etykiecie, co umożliwi szybki wybór osobom, nawet takim, które, na co dzień nie mają styczności z danymi technicznymi.

Energooszczędny Numatic!

Firma Numatic od lat stara się udoskonalać swoje produkty oraz oszczędzać pieniądze swoich konsumentów. Produkty są kompatybilne między sobą, gdyż jedne akcesoria pasują do wielu modeli. Koszty serwisowe i konserwacji również utrzymane są na niskim poziomie.

Moc silnika odkurzaczy firmy Numatic wynosi, 620W co zapewnia wysoką wydajność, ale także najniższe zużycie energii. Często bardzo popularne firmy z tej branży, nie są wstanie uzyskać tak atrakcyjnej dla użytkownika, mocy wykorzystanej energii. Ważnym aspektem jest również zmniejszenie poziomu hałasu podczas pracy. Dzięki zaawansowanej technologii i zastosowaniu węża ssącego FloMax zapewniany jest optymalny przepływ powietrza.

Wprowadzone reformy mają działać na korzyść klienta i zapewnienia mu dogodnych warunków na poziomie używanego sprzętu.

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!