• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Oszczędności w sprzątaniu, mały pobór mocy

Co zrobić by uzyskać jak największą oszczędność?

21 października 2009r. Unia Europejska wydała postanowienie o obowiązkowym załączaniu przez producenta maszyn czyszczących, a konkretnie odkurzaczy etykiet efektywności. Mianowicie chodzi o to, aby każdy konsument mógł dobrać idealny sprzęt do swoich potrzeb, dodatkowo planowane jest obniżenie poziomu zużycia energii oraz mocy wejściowej.

Zmiana na lepsze?

Czy jest to dobra zmiana? Oczywiście, dzięki niej użytkownik zaoszczędzi pieniądze, gdyż odkurzacze będą bardziej wydajne, czyli zniknie potrzeba częstego ich wymieniania, także energooszczędność pozwoli na zatrzymanie „pewnej sumy w kieszeni”. Dodatkowo wybór będzie ułatwiony, ponieważ informacje na temat działania sprzętu będą zapisane na jednej etykiecie, co umożliwi szybki wybór osobom, nawet takim, które, na co dzień nie mają styczności z danymi technicznymi.

Energooszczędny Numatic!

Firma Numatic od lat stara się udoskonalać swoje produkty oraz oszczędzać pieniądze swoich konsumentów. Produkty są kompatybilne między sobą, gdyż jedne akcesoria pasują do wielu modeli. Koszty serwisowe i konserwacji również utrzymane są na niskim poziomie.

Moc silnika odkurzaczy firmy Numatic wynosi, 620W co zapewnia wysoką wydajność, ale także najniższe zużycie energii. Często bardzo popularne firmy z tej branży, nie są wstanie uzyskać tak atrakcyjnej dla użytkownika, mocy wykorzystanej energii. Ważnym aspektem jest również zmniejszenie poziomu hałasu podczas pracy. Dzięki zaawansowanej technologii i zastosowaniu węża ssącego FloMax zapewniany jest optymalny przepływ powietrza.

Wprowadzone reformy mają działać na korzyść klienta i zapewnienia mu dogodnych warunków na poziomie używanego sprzętu.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !