Sześć produktów Kleen pomocnych przy codziennym sprzątaniu

6 wspaniałych nieustraszonych pogromców bałaganu którzy przychodzą z pomocą i ułatwiają sprzątanie w biurze, szkole, hotelu, a nawet w domu. W zestawieniu tym przedstawimy najlepsze środki do walki o czyste pomieszczenia pod względem swojego zastosowania, skutecznego działania oraz ekonomii.

Ważną informacją jest, iż każdy z tych środków jest koncentratem,dlatego są dużo tańsze w eksploatacji w  porównaniu ze środkami domowymi. Dzięki prawidłowemu stosowaniu według zaleceń producenta opisanemu na etykietce jesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić.

 

Trudno jednoznacznie wybrać odpowiedni produkt ze względu na szeroki asortyment profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni podłogowych, okien czy chemii domowej. Dlatego warto skonsultować się z naszym ekspertem który pomoże w doborze idealnego produktu do potrzeb klienta uwzględniając rodzaj zabrudzeń, powierzchnię sprzątaną, sprzęt do czyszczenia oraz fundusze jakimi dysponujemy.

 

Spośród szerokiej gamy preparatów czyszczących niemieckiego producenta Kleen Purgatis dokonaliśmy wyboru 6 najbardziej popularnych środków, które wspomogą naszą walkę w utrzymaniu porządku w domu, hotelu czy nawet w biurze oraz szkole.

Poniższe zestawienie uwzględnia skuteczność działania w każdej kategorii w stosunku do swojej ceny.

Kleen Blue Star 1L

Produkt ten jest flagowym artykułem firmy KLEEN. Środek ten dedykowany jest w szczególności do wszystkich powierzchni i posadzek odpornych  na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nieglazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Idealnie sprawdzi się jako środek czyszczący w ciągach komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Z uwagi na szybkie wysychanie świetnie sprawdza się do bieżącej pielęgnacji często uczęszczanych powierzchni. Zawartość mikroemulsji wzmacnia siłę rozpuszczania cząsteczek oleju, tłuszczu i brudu. Usuwa również zanieczyszczenia po gumie, ślady po atramencie lub długopisie dzięki czemu świetnie sprawdza się w miejscach takich jak szkoły, przychodnie, biura, mieszkanie. Może być stosowany do mycia ręcznego jak i maszynowego. Jego niepieniąca się formuła idealnie sprawdzi się do używania w automatach czyszczących. Środek ma bardzo przyjemny świeży zapach, który pozostawia na oczyszczonej powierzchni. Nie powoduje nadbudowy warstw, a przy tym zachowuje właściwościowi akcesoriów używanych do pracy z nim.

 

Kleen Premium Nr 3 1L

Produkt ten jest szczególnie dedykowany do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich podłóg drewnianych z uwzględnieniem laminowanych paneli drewnianych, parkietów. Nadaje połysk i świeży wygląd. Świętnie nadaje się do bieżącego mycia wszystkich powierzchni wodoodpornych uprzednio zabezpieczonych powłoką polimerową. Dzięki odpowiedniej kombinacji składników działa aktywnie na czyszczoną powierzchnię. Dodatkowym atutem tego produktu jest to, że nie pozostawia śladów i smug.

 

Kleen Premium Nr 1Viscous1L

Kleen Premium Nr 1 Viscous 1L idealny preparat do czyszczenia powierzchni pochyłych i pionowych w łazienkach, prysznicach i innych powierzchni sanitarnych o świeżym utrzymującym się długo zapachu. Z łatwością usuwa osady wapienne, kamień moczowy, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego. Nadaje się do stosowania na powierzchniach nieuszkodzonych chromowanych, niklowanych i ocynkowanych częściach armatur i innych powierzchni.  Wyszycha szybko nie pozostawiając smug.

 

Kleen Ultra Glasrein 1L

Kleen Ultra Glasrein to idealny środek do czyszczenia szyb i wszystkich powierzchni szklanych oraz tworzyw sztucznych od razu gotowy do użycia. Możliwy do zastosowania ze spryskiwaczem i spieniaczem. Świetnie rozpuszcza tłuste zabrudzenia. Doskonale sprawdzi się do usuwania śladów po ołówku, markerach i długopisie z powierzchni twardych przez co znajduje zastosowanie np. w biurach lub szkołach.

 

Kleen Nowatep 1L

Kleen Nowatep  to uniwersalny środek do usuwania uporczywych zabrudzeń  tekstylnych wodoodpornych powierzchni odpornych na odbarwienia. Świetnie sprawdzi się do prania wykładzin, dywanów oraz taperek. Nie zawiera enzymów, rozjaśniaczy optycznych środków wybielających czy rozpuszczalników dlatego jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Zabezpiecza powierzchnię przed znacznym ponownym zabrudzeniem. Nadaje się do czyszczenia ścian oraz sufitów.

Kleen Vanulan 1L

Kleen Vanulan  płyn do naczyń o wysokiej jakości, delikatny dla skóry rąk. Świetnie emulguje tłuszcz oraz delikatnie się pieni. Bardzo ekonomiczny w użyciu o przyjemnym zapachu. Posiada wiele zastosowań.

6-pak-kleen

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia sprzątające:

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!