• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Środki Kleen do codziennego sprzątania w domu i firmie

W zestawieniu tym przedstawimy najlepsze środki do walki o czyste pomieszczenia pod względem swojego zastosowania, skutecznego działania oraz ekonomii.

Ważną informacją jest, iż każdy z tych środków jest koncentratem, dlatego są dużo tańsze w eksploatacji w  porównaniu ze środkami domowymi. Dzięki prawidłowemu stosowaniu według zaleceń producenta opisanemu na etykiecie jesteśmy w stanie sporo zaoszczędzić. W zależności od rodzaju zabrudzeń możemy dozować ilość koncentratu.

Trudno jednoznacznie wybrać odpowiedni produkt ze względu na szeroki asortyment profesjonalnej chemii do czyszczenia powierzchni podłogowych, okien czy chemii domowej. Dlatego warto skonsultować się z naszym ekspertem, który pomoże w doborze idealnego produktu do potrzeb klienta uwzględniając rodzaj zabrudzeń, powierzchnię sprzątania, sprzęt do czyszczenia oraz fundusze jakimi dysponujemy.

Spośród szerokiej gamy preparatów czyszczących niemieckiego producenta Kleen Purgatis dokonaliśmy wyboru kilku najpopularniejszych środków, które wspomogą naszą walkę w utrzymaniu porządku w domu, hotelu czy nawet w biurze oraz szkole.

Kleen Blue Star

Produkt ten jest flagowym artykułem firmy KLEEN. Środek ten dedykowany jest w szczególności do wszystkich powierzchni i posadzek odpornych  na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nieglazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Idealnie sprawdzi się jako środek czyszczący w ciągach komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Z uwagi na szybkie wysychanie świetnie sprawdza się do bieżącej pielęgnacji często uczęszczanych powierzchni. Zawartość mikroemulsji wzmacnia siłę rozpuszczania cząsteczek oleju, tłuszczu i brudu. Usuwa również zanieczyszczenia po gumie, ślady po atramencie lub długopisie dzięki czemu świetnie sprawdza się w miejscach takich jak szkoły, przychodnie, biura, mieszkanie. Może być stosowany do mycia ręcznego jak i maszynowego. Jego niepieniąca się formuła idealnie sprawdzi się w maszynach czyszczących. Środek ma bardzo przyjemny, świeży zapach, który na długo zostaje na oczyszczonej powierzchni. Nie powoduje nadbudowy warstw, a przy tym zachowuje właściwości wszystkich padów i ściereczek, czyli akcesoriów z którymi najczęściej pracuje.

Kleen Premium Nr 3 1L

Produkt ten jest szczególnie dedykowany do czyszczenia i pielęgnacji wszystkich podłóg drewnianych z uwzględnieniem laminowanych paneli drewnianych, parkietów. Nadaje im połysk i świeży wygląd. Świetnie sprawdza się w bieżącym myciu wszystkich powierzchni wodoodpornych, uprzednio zabezpieczonych powłoką polimerową. Dzięki odpowiedniej kombinacji składników działa aktywnie na czyszczoną powierzchnię. Dodatkowym atutem tego produktu jest to, że nie pozostawia śladów i smug.

Kleen Premium Nr 1Viscous1L

Jest to idealny preparat do czyszczenia powierzchni pochyłych i pionowych w łazienkach, prysznicach i innych powierzchniach sanitarnych. Cechuje się świeżym zapachem, który utrzymuje się bardzo długo. Z łatwością usuwa osady wapienne, kamień moczowy, zabrudzenia pochodzenia tłuszczowego. Nadaje się do stosowania na powierzchniach nieuszkodzonych chromowanych, niklowanych i ocynkowanych częściach armatur i innych powierzchni.  Szybko wysycha, nie pozostawiając smug.

Kleen Ultra Glasrein 1L

Kleen Ultra Glasrein, to idealny środek do czyszczenia szyb i wszystkich powierzchni szklanych oraz tworzyw sztucznych. Od razu gotowy do użycia. Możliwy do zastosowania ze spryskiwaczem i spieniaczem. Świetnie rozpuszcza tłuste zabrudzenia. Doskonale sprawdzi się do usuwania śladów po ołówku, markerach i długopisie z powierzchni twardych przez co znajduje zastosowanie np. w domach, biurach lub szkołach.

Kleen Novatep 1L

Kleen Nowatep  to uniwersalny środek do usuwania uporczywych zabrudzeń  tekstylnych, wodoodpornych powierzchni odpornych na odbarwienia. Świetnie sprawdzi się do prania wykładzin, dywanów oraz tapicerek. Nie zawiera enzymów, rozjaśniaczy optycznych, środków wybielających czy rozpuszczalników dlatego jest bardzo bezpieczny w użytkowaniu. Zabezpiecza powierzchnię przed znacznym ponownym zabrudzeniem. Nadaje się do czyszczenia ścian oraz sufitów.

Kleen Blizzard

Bardzo uniwersalny środek czyszczący o wysokiej aktywności. Dzięki temu, że słabo się pieni, nadaje się do wszystkich automatów i myjek wysokociśnieniowych. Posiada właściwości emulgujące. Można go stosować w twardej wodzie, chroni przed ponownymi zabrudzeniami.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !