• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Jaki wózek do sprzątania wybrać?

Wózki do sprzątania, to jeden z bardziej rozbudowanych i złożonych działów w ofercie Numatic. Do wyboru mamy urządzenia na małe i średnie powierzchnie, ale również na te większe. Co wybrać? czasem ciężko to stwierdzić, a dzieląc wózki na podkategorię spróbujemy pomóc.

Wózki małe, 1 i 2 wiaderkowe

Do tej kategorii zaliczamy małe wózki, które idealnie sprawdzają się jako np. uzupełnienie dla większych wózków, na powierzchnie o różnych poziomach, gdzie brak jest windy i ciągnięcie za sobą ciężkiego, dużego wózka jest często niemożliwe. Również w przypadku małego miejsca na magazynowanie tego typu rzeczy, wydają się one idealnym rozwiązaniem.

Stosowane są np. w mniejszych biurach, szkołach, czy mniejszych powierzchniach usługowych. Niektóre z nich na wyposażeniu posiadają kuwety, które pozwalają na trzymanie podstawowych akcesoriów do sprzątania. Wszystkie wyposażone są w wyciskarki, dzięki którym mopy nie zostawiają zbyt mokrych śladów. Wózki do sprzątania dwuwiadrowe są popularniejsze i skuteczniejsze w myciu posadzki.

Wózki serwisowe i do segregacji

Wózki serwisowe, to dużo bardziej złożone systemy wózków, osadzone na wytrzymałej postawie. Tego rodzaju urządzenia pozwalają na kompleksowe sprzątanie większych powierzchni, np. centrów handlowych, dużych powierzchni biurowych itd.

Tutaj do wyboru mamy gotowe konfiguracje, możemy również dokupić osobno akcesoria. Większość z nich na podstawie ma dwa mniejsze wiadra, które pozwalają segregować wodę czystą i brudną, wyciskarkę, kuwety, półki i worki – czyli zmieścimy na nich wszystko co niezbędne do przechowywania wszystkich przedmiotów do sprzątania.

Z kolei wózki do segregacji najczęściej wykorzystywane są w szpitalach lub hotelach. Dzięki sztywnej platformie, dużym kółkom i możliwości wybrania kolorów worków cieszą się dużą popularnością.

Wózki do dezynfekcji i mycia

Te wózki używane są najczęściej w szpitalnictwie, pozwalają na czyszczenie powierzchni, które należy dezynfekować. Stosuje się w nich mopy jednego kontaktu, które nasiąknięte płynem, po przemyciu powierzchni umieszcza się w czerwonym wiaderku bez konieczności dotykania ich.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !