Wózki hotelowe NUMATIC dla profesjonalistów – nowa linia wózków NuKeeper

Dzisiaj skupimy się na zaletach nowej linii wózków hotelowych angielskiego producenta urządzeń czyszczących firmy Numatic. Wykonane są one z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Modułowa konstrukcja pozwala na dopasowanie każdego wózka na potrzeby konkretnego obiektu. Elegancki i dyskretny design pozwala na zachowanie komfortu obsługi gości hotelowych.

Numatic NKS 11HF/FF

Należy do jednych z najpopularniejszych wózków wybieranych do hoteli. Ruchome kółka zwiększają mobilność i zwrotność wózka. Posiada dwie półki na czystą pościel oraz worek na brudną bieliznę. Zapewnia pełną obsługę pokoi ze względu na wewnętrzne kuwety przeznaczone na galanterię hotelową. Osadzony jest na stabilnej platformie, a dzięki sztywnym ściankom i drzwiczkom (które można zastąpić roletą) zapewnia komfort użytkowania. Wózek wykonany z wysokiej jakości plastiku wyposażony jest w zamek pozwalający chronić zawartość przed osobami niepowołanymi. Wyposażony jest w kuwety górne, które zapewniają dodatkowe miejsce na akcesoria. Duże koła pozwalają na wygodny wjazd nawet w miejsca trudno dostępne np.: progi, windy, uskoki bez użycia dużej ilości siły. Skrętne koła maksymalizują zwrotność wózka umożliwiając sprawne poruszanie się po obiekcie nawet w ciasnych pomieszczeniach, a gumowa bieżnia zapewnia ciche poruszanie się nawet po nierównej powierzchni. Dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania pojemnika na odpady, worka z pokrywką oraz uchwytów na mopy lub podstawę na odkurzacz. Składane stelaże umożliwiają wygodne przechowywanie wózka. Cała konstrukcja oparta jest na metalowej ramie umocowanej do sztywnego podłoża.

Numatic NKS 11HF/FFWózek hotelowy Numatic NKS 11 HF

Wyposażenie podstawowe:

  • 2 półki;

  • 3 kuwety wewnętrzne;

  • 2 kuwety górne;

  • worek na brudną bieliznę;

  • Wymiary (dł. szer. wys.) : 1110x 665x 1435mm

Numatic NKS-12 HF/ FF

Wielozadaniowy wózek z głównym przeznaczeniem do obsługi hotelowej. Dzięki drzwiczkom wykonanym z wysokiej jakości plastiku wyposażonym w zamek pozwalana bezpieczne przechowywanie zawartości. Tak jak jego brat NKS-11 HF/FF wózek NKS-12 HF/FF posiada duże, zwrotne i wygodne koła dzięki którym łatwo można przemieszczać się po obiekcie oraz posiada wszystkie wyżej wymienione funkcje. Ogromnym atutem tego wózka jest posiadanie dwóch worków na pościel o pojemności każdego z nich po 100l. Posiada dwie półki na czystą pościel. Wewnętrzne wyposażenie w kuwety pozwala uzyskanie dodatkowego miejsca.

Numatic NKS-12 HF/ FFWózek hotelowy Numatic NKS 12 HF

Wyposażenie podstawowe:
• 2 półki
• 3 wysuwane kuwety
• 2 kuwety górne
• worki na pościel 2x100L
• cztery koła skrętne
• sztywne drzwiczki

  • Wymiary (dł. szer. wys.): 1490 x 665 x 1435mm
Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!