Wózki hotelowe NUMATIC dla profesjonalistów – nowa linia wózków NuKeeper

Dzisiaj skupimy się na zaletach nowej linii wózków hotelowych angielskiego producenta urządzeń czyszczących firmy Numatic. Wykonane są one z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Modułowa konstrukcja pozwala na dopasowanie każdego wózka na potrzeby konkretnego obiektu. Elegancki i dyskretny design pozwala na zachowanie komfortu obsługi gości hotelowych.
Numatic NKS 11HF/FF

Należy do jednych z najpopularniejszych wózków wybieranych do hoteli. Ruchome kółka zwiększają mobilność i zwrotność wózka. Posiada dwie półki na czystą pościel oraz worek na bieliznę. Zapewnia pełną obsługę pokoi ze względu na wewnętrzne kuwety przeznaczone na galanterię hotelową. Osadzony jest na stabilnej platformie, a dzięki sztywnym ściankom i drzwiczkom (które można zastąpić roletą) zapewnia komfort użytkowania.

Wózek wykonany z wysokiej jakości plastiku wyposażony jest w zamek pozwalający chronić zawartość przed osobami niepowołanymi. Wyposażony jest w kuwety górne, które zapewniają dodatkowe miejsce na akcesoria. Duże koła pozwalają na wygodny wjazd nawet w miejsca trudno dostępne np.: progi, windy, uskoki bez użycia dużej ilości siły. Skrętne koła maksymalizują zwrotność wózka umożliwiając sprawne poruszanie się po obiekcie nawet w ciasnych pomieszczeniach, a gumowa bieżnia zapewnia ciche poruszanie się nawet po nierównej powierzchni. Dodatkowym atutem jest możliwość dopasowania pojemnika na odpady, worka z pokrywką oraz uchwytów na mopy lub podstawę na odkurzacz. Składane stelaże umożliwiają wygodne przechowywanie wózka. Cała konstrukcja oparta jest na metalowej ramie umocowanej do sztywnego podłoża.

Numatic NKS 11HF/FF

Wózek hotelowy Numatic NKS 11 HF

Wyposażenie standardowe:

 • 2 półki;
 • 3 kuwety wewnętrzne;
 • 2 kuwety górne;
 • worek na brudną bieliznę;
 • Wymiary (dł. szer. wys.) : 1110x 665x 1435mm

Numatic NKS-12 HF/ FF

Wielozadaniowy wózek z głównym przeznaczeniem do obsługi hotelowej. Dzięki drzwiczkom wykonanym z wysokiej jakości plastiku wyposażonym w zamek pozwalana bezpieczne przechowywanie zawartości. Tak jak jego brat NKS-11 HF/FF wózek NKS-12 HF/FF posiada duże, zwrotne i wygodne koła dzięki którym łatwo można przemieszczać się po obiekcie oraz posiada wszystkie wyżej wymienione funkcje. Ogromnym atutem tego wózka jest posiadanie dwóch worków na pościel o pojemności każdego z nich po 100l. Posiada dwie półki na czystą pościel. Wewnętrzne wyposażenie w kuwety pozwala uzyskanie dodatkowego miejsca.

Numatic NKS-12 HF/ FF

Wózek hotelowy Numatic NKS 12 HF

Wyposażenie podstawowe:

 • 2 półki
 • 3 wysuwane kuwety
 • 2 kuwety górne
 • worki na pościel 2x100L
 • cztery koła skrętne
 • sztywne drzwiczki

Wymiary (dł. szer. wys.): 1490 x 665 x 1435mm

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!