• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

numaticOd 1969 roku Numatic z powodzeniem produkuje profesjonalny sprzęt do czyszczenia, zajmując czołową pozycję wśród producentów. Firma od czasu powstania rozwinęła się do tego stopnia, że zatrudnia dziś ponad 500 pracowników, a swoje produkty eksportuje do ponad 90 krajów na całym świecie.

Źródło: https://www.youtube.com/watch?v=VjaOyGcL_0M

Firma Numatic leży w południowo-zachodniej Anglii, w mieście Chard. W fabryce produkuje się 4.500 sztuk maszyn czyszczących w tym odkurzaczy, szorowarek, polerek – sprzętu wykorzystywanego w przemyśle lub w gospodarstwach domowych.

Więcej informacji na temat historii firmy znajdziesz na www.numatic.co.uk

Najpopularniejsze urządzenia czyszczące Numatic:

1.Odkurzacze

Największą popularność zyskał odkurzacz o nazwie HENRY. Jest on bardzo charakterystyczny z racji umiejscowionej na pojemniku uśmiechniętej twarzy. Od czasu, wprowadzenia tego urządzenia w 1981 roku zostało wyprodukowane już 7 milionów egzemplarzy, a on sam doczekał się całej rodziny odkurzaczy w różnych rozmiarach, kolorach oraz zastosowaniach. Urządzenie to jest flagowym produktem, posiada bardzo wytrzymałą obudowę, bardzo dobrą ergonomię pracy i mocny silnik. Odkurzacz piorący Numatic GVE 370, czyli popularny George, posiada najbogatsze wyposażenie spośród oferty producenta.

Najpopularniejsze odkurzacze:

Pozostałe odkurzacze

2. Szorowarki:

Szorowarki to jedne z najlepiej rozpoznawalnych produktów angielskiego producenta. Od małych szorowarek takich jak NLL 332, do bezkompromisowej szorowarki NR 1500 (zastępca Numatic HFM 1515) z mocnym silnikiem, o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, stworzona do pracy w trudnych warunkach, prawdziwy tytan pracy.

Wszystkie szorowarki

3. Automaty sprzątające:

W przypadku większych maszyn, to niewątpliwym liderem jest bardzo duże urządzenie TTV 678. Posiada 3 szerokości czyszczenia, pulpit dla operatora i możliwość regulacji każdej ruchomej części. Od sposobu dozowania środka czyszczącego do obrotów szczotek i padów. W przypadku mniejszych powierzchni, największe uznanie zdobyły urządzenia Numatic takie jak TT / TTB 4045 lub TT / TTB 4055. Są to znacznie mniejsze maszyny.

Wszystkie automaty sprzątające

Akcesoria i części zamienne Numatic

Posiadamy wszystkie akcesoria dodatkowe do każdego urządzenia dostępnego w ofercie, które niewątpliwie ułatwiają pracę. Większość maszyn i odkurzaczy została wyposażona w niezbędne do pracy części.

Pady czyszczące do urządzeń dzielą się pod względem twardości. Należy je dobrać z myślą o pracach, jakie ma wykonać maszyna czyszcząca i rodzaju podłoża. Najtwardszy pad to pad w kolorze czarnym. Wśród odkurzaczy Numatic znaleźć możemy wszelkie dodatkowe ssawki, rury ssące, przejściówki oraz worki.

Wszystkie akcesoria to oryginalne części Numatic. Z racji tego, że jesteśmy autoryzowanym dealerem urządzeń angielskiego producenta, większość maszyn posiada 2-letnią gwarancję. Posiadamy również swój własny serwis, działający na terenie całego kraju.

Dealer maszyn czyszczących w Polsce

Firma Bonus-czystość s.c., jest jedną z najstarszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców Numatic oraz firm zajmujących się utrzymaniem czystości na każdego rodzaju obiekcie w Polsce.

Celem naszej firmy jest dostarczanie urządzeń najwyżej jakość, wspierających utrzymanie czystość na wszystkich poziomach od sprzątania ręcznego do automatycznego utrzymywania czystość na duży obiektach. Zapewniamy nie tylko sprzęt, ale również niezbędną wiedzę i środki czyszczące.

Marcin Piechanowski

Tag: numatic odkurzacz

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !