numaticOd 1969 roku z powodzeniem produkuje profesjonalny sprzęt do czyszczenia, zajmując czołową pozycję wśród producentów. Od czasu powstania rozwinęła się do tego stopnia, że zatrudnia dziś ponad 500 pracowników, a swoje produkty eksportuje do ponad 90 krajów na całym świecie.

Źródło: http://www.youtube.com/watch?v=VjaOyGcL_0M

Firma Numatic mieści się w Chard, w południowo-zachodniej Anglii, a w jej fabryce produkuje się 4.500 sztuk maszyn czyszczących w tym odkurzaczy, szorowarek, polerek – sprzętu wykorzystywanego w przemyśle lub w gospodarstwach domowych.

Więcj informacji na temat histori firmy znajdziesz na www.numatic.co.uk

Najpopularniejsze urządzenia czyszczące Numatic

Największą popularność zyskał odkurzacz o nazwie HENRY, bardzo charakterystyczny z racji umiejscowionej na pojemniku uśmiechniętej twarzy. Od czasu, wprowadzenia tego urządzenia w 1981 roku zostało wyprodukowane już 7 milionów egzemplarzy, a on sam doczekał się całej rodziny odkurzaczy w różnych rozmiarach, kolorach oraz zastosowaniach. Urządzenie to, zostało flagowym produktem, posiada bardzo wytrzymałą obudowę, bardzo dobrą ergonomię pracy i mocny silnik. Do tego odkurzacz piorący Numatic GVE 370, czyli popularny George, który posiada najbogatsze wyposażenie spośród oferty producenta.

Najpopularniejsze odkurzacze:

Szorowarki, to także jedne z najlepiej rozpoznawalnych produktów angielskiego producenta. Od małych polerek takich jak NLL 332 oraz NLL 415, do bezkompromisowej szorowarki Numatic HFM 1515 z mocnym silnikiem, o podwyższonych parametrach wytrzymałościowych, stworzona do pracy w trudnych warunkach, prawdziwy tytan pracy. Jest następcą wysłużonego NPR 1515, w którym przede wszystkim poprawiono ergonomię uchwytu.

Pozostałe odkurzacze

Szorowarki:

W przypadku większych maszyn, to niewątpliwym liderem jest bardzo duże urządzenie TTV 678. Posiada 3 szerokości czyszczenia, pulpit dla operatora i możliwość regulacji każdej ruchomej części. Od sposobu dozowania środka czyszczącego do obrotów szczotek i padów. W przypadku mniejszych powierzchni, największe uznanie zdobyły urządzenia Numatic takie jak TT / TTB 4045 lub TT / TTB 4055. Znacznie mniejsze maszyny

Wszystkie szorowarki

Polecane automaty sprzątające:

Wszystkie automaty sprzątające

Akcesoria i części zamienne Numatic

Posiadamy wszystkie akcesoria dodatkowe do każdego urządzenia dostępnego w ofercie, które niewątpliwie ułatwiają pracę. Większość maszyn i odkurzaczy została wyposażona w niezbędne do pracy części.

Pady czyszczące do urządzeń dzielą się pod względem twardości. Należy je dobrać z myślą o pracach jakie ma wykonać maszyna czyszcząca i rodzaju podłoża. Najtwardszy pad to pad w kolorze czarnym. Wśród odkurzaczy Numatic znaleźć możemy wszelkie dodatkowe ssawki, rury ssące, przejściówki oraz worki.

Wszystkie akcesoria to oryginalne części Numatic. Z racji tego, że jesteśmy autoryzowanym dealerem urządzeń angielskiego producenta, większość maszyn posiada 2 letnią gwarancję. Posiadamy również swój własny serwis, działający na terenie całego kraju.

Dealer maszyn czyszczących w Polsce

Firma Bonus-czystość s.c., to jedna z najstarszych i najbardziej doświadczonych sprzedawców Numatic i firm zajmujących się utrzymaniem czystości na każdego rodzaju obiekcie w Polsce.

Celem naszej firmy jest dostarczanie urządzeń najwyżej jakość, wspierających utrzymanie czystość na wszystkich poziomach od sprzątania ręcznego do automatycznego utrzymywania czystość na duży obiektach. Zapewniamy nie tylko sprzęt ale również niezbędną wiedzę i środki czyszczące.

Marcin Piechanowski