• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]
Automat Cleanfix RA 565

Czystość na nowym poziomie: Poznaj Cleanfix RA 565 IBC

Czy zastanawialiście się kiedyś, jak fantastycznie byłoby, gdyby sprzątanie dużych powierzchni było nie tylko efektywne, ale i przyjemne? Jak w baśni, gdzie za jednym pstryknięciem palców przestrzeń wokół nas błyszczy czystością. Dzisiaj chcielibyśmy Wam przedstawić urządzenie, które sprawia, że ta fantazja staje się rzeczywistością – Cleanfix RA 565 IBC, mały automat szorująco-zbierający z siedziskiem. Zapraszamy Was na podróż po świecie, w którym czystość spotyka się z najnowszą technologią.

Spis Treści

1.Dane techniczne automatu Cleanfix RA 565 IBC
2.Czym jest automat Cleanfix RA 565 IBC?
3.Zalety używania automatów szorująco-zbierających
4.Dlaczego Cleanfix RA 565 wyróżnia się na tle konkurencji?
5.Jak działa automat Cleanfix RA 565?
6.Gdzie można stosować Cleanfix RA 565?
7.Obsługa i konserwacja
8.Bezpieczeństwo użytkowania
9.Opinie użytkowników
10.Jak wybrać odpowiedni automat do swoich potrzeb?
11.Wnioski
12.FAQ

Dane techniczne automatu Cleanfix RA 565 IBC

Moc i wydajność

Mały automat szorująco-zbierający z siedziskiem Cleanfix RA 565 charakteryzuje się imponującymi parametrami, które przekładają się na jego niezwykłą efektywność. Moc silnika szczotki wynosi 550 W przy napięciu 24 V, co zapewnia doskonałe rezultaty czyszczenia nawet w przypadku trudnych zabrudzeń. Dodatkowo silnik napędowy o mocy 300 W (24 V) oraz silnik ssawy o mocy 400 W (24 V) gwarantują płynną pracę urządzenia i skuteczne usuwanie brudu oraz wody z czyszczonych powierzchni.

Szerokość robocza i pojemność zbiorników

Szerokość robocza szczotki wynosząca 56 cm, w połączeniu z szerokością roboczą ssawy 80 cm, pozwala na szybkie i efektywne czyszczenie dużych powierzchni. Pojemność zbiorników na wodę to kolejny atut maszyny – 65 litrów na wodę czystą i 75 litrów na wodę brudną, co umożliwia długie cykle pracy bez konieczności częstego napełniania lub opróżniania zbiorników.

Wydajność teoretyczna i pojemność baterii

Teoretyczna wydajność czyszczenia na poziomie ~3500 m²/h czyni Cleanfix RA 565 idealnym rozwiązaniem dla obiektów o dużej powierzchni. Pojemność baterii wynosząca 150 Ah (C5) zapewnia do 4 godzin nieprzerwanej pracy, co jest wystarczające, aby sprostać większości zadań sprzątających bez konieczności ponownego ładowania.

Maksymalne nachylenie i mobilność

Urządzenie poradzi sobie z nachyleniem do 8%, co pozwala na jego używanie nawet w lekko pochylonych przestrzeniach. Taka charakterystyka sprawia, że Cleanfix RA 565 jest wszechstronny i może być stosowany w różnorodnych warunkach.

Waga i wymiary

Waga maszyny wynosząca 115 kg oraz wymiary 1260 x 500 x 1050 mm świadczą o solidnej konstrukcji, która jednak nie ogranicza mobilności urządzenia. Dzięki przemyślanemu projektowi, Cleanfix RA 565 łączy w sobie trwałość z łatwością manewrowania.

Czym jest automat Cleanfix RA 565 IBC?

Cleanfix RA 565 IBC to nie tylko urządzenie do sprzątania. To prawdziwy pionier w świecie czystości, który łączy w sobie zaawansowaną technologię z prostotą użytkowania. Jego głównym zadaniem jest efektywne czyszczenie dużych powierzchni, zapewniając przy tym maksymalny komfort operatora.

Zalety używania automatów szorująco-zbierających

Automaty szorująco-zbierające, takie jak Cleanfix RA 565, zmieniają podejście do sprzątania. Przede wszystkim, pozwalają zaoszczędzić czas i energię, jednocześnie podnosząc standardy czystości. Są idealne dla obiektów, które wymagają codziennego, intensywnego czyszczenia, takich jak szkoły, szpitale, czy centra handlowe.

Dlaczego Cleanfix RA 565 wyróżnia się na tle konkurencji?

To, co wyróżnia Cleanfix RA 565, to nie tylko jego wydajność, ale również nacisk na ergonomię. Siedzisko i łatwość obsługi sprawiają, że praca z nim to czysta przyjemność. Dodatkowo maszyna ta jest wyjątkowo cicha, co pozwala na jej używanie nawet w ciągu dnia, bez przeszkadzania innym.

Jak działa automat Cleanfix RA 565?

Serce maszyny to wysokiej jakości szczotki i system ssący, które skutecznie usuwają brud i zbierają wodę, pozostawiając powierzchnię suchą i czystą niemal od razu. Umożliwia to szybkie przywrócenie czystości i bezpieczeństwa na obszarze pracy, co jest kluczowe w miejscach publicznych.

Gdzie można stosować Cleanfix RA 565?

Mały automat szorująco-zbierający z siedziskiem Cleanfix RA 565 jest niezwykle wszechstronny. Z powodzeniem znajdzie zastosowanie w różnych typach obiektów – od biur, przez centra handlowe, aż po szkoły i placówki medyczne. Jego efektywność czyszczenia sprawia, że jest doskonałym wyborem wszędzie tam, gdzie wysoki standard higieny jest priorytetem.

Obsługa i konserwacja

Jedną z głównych zalet Cleanfix RA 565 jest jego prostota obsługi. Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o intuicyjnej obsłudze, co minimalizuje potrzebę długiego szkolenia operatorów. Konserwacja maszyny również nie nastręcza trudności, dzięki łatwemu dostępowi do kluczowych komponentów i wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości, zapewniających długą żywotność urządzenia.

Bezpieczeństwo użytkowania

Bezpieczeństwo użytkowania jest kluczowym aspektem, na który zwrócono szczególną uwagę przy projektowaniu Cleanfix RA 565. Maszyna jest wyposażona w liczne funkcje bezpieczeństwa, w tym automatyczne wyłączanie w przypadku awarii, co zapewnia ochronę zarówno operatora, jak i osób znajdujących się w pobliżu.

Opinie użytkowników automacie Cleanfix RA 565 IBC

Użytkownicy Cleanfix RA 565 doceniają przede wszystkim jego niezawodność, wydajność oraz komfort użytkowania. Wielu z nich podkreśla, że inwestycja w takie urządzenie znacząco poprawiła standardy czystości w ich obiektach, jednocześnie redukując ogólny czas poświęcony na sprzątanie.

Jak wybrać odpowiedni automat do swoich potrzeb?

Wybór odpowiedniego automatu szorująco-zbierającego powinien być podyktowany specyfiką obiektu oraz indywidualnymi potrzebami. Ważne jest, aby zwrócić uwagę na wielkość powierzchni do czyszczenia, typ zabrudzeń oraz dostępność miejsca do przechowywania urządzenia. Cleanfix RA 565, dzięki swojej wszechstronności, jest doskonałym wyborem dla szerokiego spektrum zastosowań. Więcej na ten temat można przeczytać tutaj: przewodnik po maszynach czyszczących.

Wnioski

Cleanfix RA 565 IBC to mały, innowacyjny automat szorująco-zbierający z siedziskiem, który wyznacza nowe standardy w dziedzinie utrzymania czystości. Jego efektywność, ergonomia i łatwość obsługi sprawiają, że jest to inwestycja, która szybko się zwraca, zapewniając przy tym znaczącą poprawę jakości sprzątania oraz komfort pracy. W dobie rosnących wymagań dotyczących higieny i czystości, szczególnie w miejscach publicznych i komercyjnych, wybór takiego urządzenia staje się nie tylko kwestią wygody, ale również odpowiedzialności za zdrowie i bezpieczeństwo użytkowników tych przestrzeni.


Nie przegap wyjątkowej okazji, aby zrewolucjonizować sposób, w jaki dbasz o czystość! Cleanfix RA 565 IBC to innowacyjne urządzenie, które łączy zaawansowaną technologię z niezwykłą prostotą użytkowania. Zapewnia efektywne czyszczenie dużych powierzchni przy maksymalnym komforcie operatora. Zainwestuj w Cleanfix RA 565 IBC już dziś i ciesz się nieporównywalną czystością w każdym zakątku. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i skorzystać z naszej specjalnej oferty. Nie czekaj, zadbaj o czystość na najwyższym poziomie już teraz!

FAQ

1. Jak często należy serwisować Cleanfix RA 565?
Serwisowanie urządzenia zależy od intensywności użytkowania, ale zaleca się przegląd techniczny co najmniej raz w roku, aby zapewnić jego niezawodność i maksymalną efektywność.

2. Czy Cleanfix RA 565 jest trudny w obsłudze dla osób bez doświadczenia?
Nie, jedną z głównych zalet Cleanfix RA 565 jest jego intuicyjna obsługa. Urządzenie zostało zaprojektowane tak, aby jego użytkowanie było proste i wygodne, nawet dla osób bez wcześniejszego doświadczenia w obsłudze podobnych maszyn.

3. Czy można używać Cleanfix RA 565 na każdym typie podłogi?
Tak, Cleanfix RA 565 jest wszechstronnym urządzeniem, które sprawdza się na wielu typach powierzchni, włączając w to płytki, winyl, laminat, a nawet wykładziny typu PCV. Ważne jest jednak, aby przed pierwszym użyciem na nowym typie podłogi przeprowadzić test w mało widocznym miejscu.

4. Jakie środki czyszczące można stosować z Cleanfix RA 565?
Zaleca się stosowanie środków czyszczących zatwierdzonych przez producenta urządzenia. Użycie nieodpowiednich środków może prowadzić do uszkodzenia maszyny lub być nieskuteczne w procesie czyszczenia.

Podsumowując, Cleanfix RA 565 IBC to przemyślana inwestycja dla tych, którzy cenią sobie wysoką efektywność, niezawodność i komfort pracy przy zachowaniu najwyższych standardów czystości. Dzięki temu urządzeniu proces sprzątania staje się szybszy, łatwiejszy i bardziej ekonomiczny, co w długoterminowej perspektywie przekłada się na oszczędność czasu i środków, jednocześnie zapewniając użytkownikom czyste i bezpieczne otoczenie.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !