Środki czyszczące dla hoteli

Środki czyszczące, to niewątpliwie uzupełnienie wózków hotelowych oraz urządzeń sprzątających, niezbędnych w hotelach, motelach i miejscach noclegowych. Z racji na częsty użytek różnych stref hotelowych, niezbędna jest profesjonalna chemia do sprzątania różnego typu pomieszczeń, od łazienek, pokojów oraz basenów po hotelową kuchnię.

Środki do kuchni, czy restauracji

Środki dozujące do zmywarek, do mycia naczyń oraz nabłyszczacze, to najlepsi przyjaciele każdego gościa restauracji. Jednymi z najlepszych są np. Prestan CF, który idealnie sprawdzi się w myciu naczyń, szkła, porcelany, ganków lub patelni. Do sztućców aluminiowych polecam Prestan Al lub do bardzo uciążliwych zabrudzeń Prestan INTENSIVE. Do tego wybór pomiędzy nabłyszczaczem Prestan Clear, stosowanym w każdym rodzaju zmywarek lub Prestan Clear Forte o kwaśnym odczynie.

Jeśli chodzi o inne obszary kuchni, to jednym z najbardziej pomocnych będzie np. Modulan, który jest środkiem praktycznie do wszystkiego. Jest to koncentrat, który pozwala na mycie np, naczyń ale również w większym rozcieńczeniu podłóg, okien, drzwi, ścian itd. Do dyspozycji mamy również środki czyszczące i różnego rodzaju odkamieniacze, środki rozpuszczające tłuszcze z grillów i pieców, jak np, Granit lub Top Off.

Środek czyszczący Prestan EKF

Środki czyszczące do toalet

Jeśli chodzi o bieżące czyszczenie, to idealnym kandydatem wydaje się być Premium nr 2, o bardzo przyjemnym zapachu. Do tego tabletki do WC lub środki w płynie do ich czyszczenia. Jednak jednym z najbardziej popularnych środków do codziennej pielęgnacji jest Power Cleaner A występujący w kanistrach 10 litrowych. W ofercie do tego odświeżacze powietrza, jednak większość z tych środków ma tak przyjemne zapachy, że odświeżacze często nie są już potrzebne.

Nieprzyjemne zacieki w łazienkach. np. na prysznicu bez wątpienia usunie np. Premium nr 1 Classic. Jest to perfumowany środek, którego zapach utrzymuje się bardzo długo, idealny do toalet, kabin prysznicowych, wanien czy innego wyposażenia łazienek.

183.302 PremiumNo1cl

Czyszczenie w pokojach

Spruh-Ex, to niewątpliwy przyjaciel dywanów i wykładzin. Bardzo często używany w automatach czyszczących lub w odkurzaczach piorących, jest niskopieniący. Innym środkiem z tej samej półki jest Novatep, usuwa uporczywe plamy, silniejszy od Spruh-ex. Do tego Blue star, który nadaje się do czyszczenia każdej powierzchni, rozpuszczając przy tym tłuszcze czy oleje, wysycha i nie zostawia śladów.

Środki do odświeżania powierzchni, to m.in. Aparo i Convinia, mają kwiatowy zapach, do tego neutralizują inne złe zapachy. Można go zdobyć w kanistrach 5 litrowych lub butelkach 0,5 litra.

Kleen, to jeden z najbardziej docenianych producentów, zajmujących się środki czyszczące. Jego produkty są dedykowane do maszyn Numatic.

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!