• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: biuro@bonus-czystosc.pl

Używane maszyny czyszczące

Używane maszyny czyszczące Numatic

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowe, jak i używane maszyny czyszczące. Takie urządzenia są dobrą alternatywą dla firm, które dysponują mniejszym budżetem, a chcą korzystać z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Używane maszyny czyszczące  są oczywiście w 100% sprawne. Nasz serwis naprawia maszyny, które później trafiają na naszą stronę.

maszyny czyszczące wyprzedaż

Urządzenia poleasingowe Numatic

Dosyć powszechną praktyką wśród naszych klientów jest wzięcie maszyny w leasing. Po upływie wyznaczonego czasu wymieniają urządzenie na nowszy model, bądź oddają z zamiarem kupna innego. W naszej ofercie znajdziecie państwo szereg poleasingowych maszyn czyszczących Numatic.

Automaty czyszczące powystawowe

Niektóre z naszych urządzeń czyszczących Numatic znajdują się na wystawie sklepowej. Jako iż prowadzimy szkolenia z zakresu użytkowania maszyn, również maszyny powystawowe trafiają do sprzedaży.

używane maszyny czyszczące

Gwarancja

Zarówno maszyny czyszczące Numatic poleasingowe, powystawowe, jak i używane objęte są gwarancją, tak jak w przypadku nowych urządzeń oraz serwisem na terenie całego kraju.

Transport

Automaty czyszczące są osobiście dowożone na miejsce. Po zaznajomieniu się ze stanem zarówno wizualnym, jak i technicznym maszyny, klient decyduje się na zakup.

Gdzie kupić maszyny poleasingowe?

Pełną ofertę maszyn używanych znajdą państwo na naszej stronie w zakładce „Wyprzedaż”

W naszej ofercie znajdziesz maszyny czyszczące poleasingowe oraz maszyny czyszczące używane po regeneracji. W automatach zostały wymienione wszystkie elementy eksploatacyjne, takie jak: gumy ssące i uszczelki. Maszyny sprzątające używane po regeneracji zostały dodatkowo odświeżone wizualnie. W obu przypadkach w pakiecie otrzymują Państwo: bezpłatny i niezobowiązujący pokaz, szkolenie oraz 2-letnia gwarancja. Jeżeli szukasz maszyny do mycia podłóg w niższej cenie, doskonałym rozwiązaniem będzie zaopatrzenie Twojej firmy w maszyny do mycia podłóg używane. Jest to doskonała okazja do zaoszczędzenia środków oraz wyposażenie się w maszyny przemysłowe poleasingowe. Skontaktuj się z nami drogą telefoniczną lub mailową i zapytaj o dostępne maszyny poleasingowe.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !