Używane maszyny czyszczące

Używane maszyny czyszczące Numatic

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowe, jak i używane maszyny czyszczące. Takie urządzenia są dobrą alternatywą dla firm, które dysponują mniejszym budżetem, a chcą korzystać z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Używane sprzęty są oczywiście w 100% sprawne. Nasz serwis naprawia maszyny, które później trafiają na naszą stronę.

maszyny czyszczące wyprzedaż

Urządzenia poleasingowe Numatic

Dosyć powszechną praktyką wśród naszych klientów jest wzięcie maszyny w leasing. Po upływie wyznaczonego czasu wymieniają urządzenie na nowszy model, bądź oddają z zamiarem kupna innego. W naszej ofercie znajdziecie państwo szereg poleasingowych maszyn czyszczących Numatic.

Automaty czyszczące powystawowe

Niektóre z naszych urządzeń czyszczących Numatic znajdują się na wystawie sklepowej. Jako iż prowadzimy szkolenia z zakresu użytkowania maszyn, również maszyny powystawowe trafiają do sprzedaży.

używane maszyny czyszczące

Gwarancja

Zarówno maszyny czyszczące Numatic poleasingowe, powystawowe, jak i używane objęte są gwarancją, tak jak w przypadku nowych urządzeń oraz serwisem na terenie całego kraju.

Transport

Automaty czyszczące są osobiście dowożone na miejsce. Po zaznajomieniu się ze stanem zarówno wizualnym, jak i technicznym maszyny, klient decyduje się na zakup.

Gdzie kupić?

Pełną ofertę maszyn używanych znajdą państwo na naszej stronie w zakładce „Wyprzedaż”

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!