• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: biuro@bonus-czystosc.pl

Używane maszyny czyszczące

Używane maszyny czyszczące Numatic

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno nowe, jak i używane maszyny czyszczące. Takie urządzenia są dobrą alternatywą dla firm, które dysponują mniejszym budżetem, a chcą korzystać z profesjonalnego sprzętu czyszczącego. Używane maszyny czyszczące  są oczywiście w 100% sprawne. Nasz serwis naprawia maszyny, które później trafiają na naszą stronę.

maszyny czyszczące wyprzedaż

Urządzenia poleasingowe Numatic

Dosyć powszechną praktyką wśród naszych klientów jest wzięcie maszyny w leasing. Po upływie wyznaczonego czasu wymieniają urządzenie na nowszy model, bądź oddają z zamiarem kupna innego. W naszej ofercie znajdziecie państwo szereg poleasingowych maszyn czyszczących Numatic.

Automaty czyszczące powystawowe

Niektóre z naszych urządzeń czyszczących Numatic znajdują się na wystawie sklepowej. Jako iż prowadzimy szkolenia z zakresu użytkowania maszyn, również maszyny powystawowe trafiają do sprzedaży.

używane maszyny czyszczące

Gwarancja

Zarówno maszyny czyszczące Numatic poleasingowe, powystawowe, jak i używane objęte są gwarancją, tak jak w przypadku nowych urządzeń oraz serwisem na terenie całego kraju.

Transport

Automaty czyszczące są osobiście dowożone na miejsce. Po zaznajomieniu się ze stanem zarówno wizualnym, jak i technicznym maszyny, klient decyduje się na zakup.

Gdzie kupić maszyny poleasingowe?

Pełną ofertę maszyn używanych znajdą państwo na naszej stronie w zakładce „Wyprzedaż”

Tagi: maszyny czyszczące używane, maszyny czyszczące poleasingowe, maszyny do mycia podłóg używane, maszyny sprzątające używane, maszyny sprzątające używane, maszyny poleasingowe, poleasingowe maszyny, maszyny do mycia podłóg używane, maszyny przemysłowe poleasingowe.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka
Bonus-Czystość S.C.
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
J. Kilińskiego 30A, 44-122 Gliwice
Zadzwoń do nas !