Jaki wózek NUMATIC wybrać do sprzątania?

Wiele osób zmaga się z wyborem odpowiedniego wózka. Jest to nie lada wyzwanie, gdyż wózki serwisowe, to jedna z najbardziej rozbudowanych kategorii w branży sprzątania.

Wózki serwisowe firmy NUMATIC ułatwiają codzienną pracę personelu sprzątającego. Nadają się do używania w szkołach, biurach, szpitalach oraz innych instytucjach. Głównym kryterium wyboru wózków powinno być miejsce i powierzchnia użytkowania. W zależności od tego jaki rodzaj pomieszczeń będzie nim obsługiwany, należy dopasować jego wyposażenie. Firma NUMATIC daje nam kilka możliwości w postaci różnych serii np. TM, NSC, NC, XC, VCN. Ważnym aspektem przy wyporze jest też wielkość wózka, niestety ni wszyscy mają komfort przechowywania sprzętu do sprzątania o osobnym wydzielonym pomieszczeniu. Dlatego firma NUMATIC proponuje wózki różnej wielkości z podobnym wyposażeniem. Większe modele posiadają komory np. na papier, mniejsze środki czy odkurzacz. Wózki wykonane są z grubego i wytrzymałego plastiku. Elementy metalowe malowane proszkowo są dużo bardziej odporne na działanie środków chemicznych niż np. chromowane. Odpowiedni dobrane i łożyskowane koła dają odporność zarówno na spore obciążenia jak i nierówności typu progi, listwy, windy itp. Podsumowując jakość wózków NUMATIC pozwala na ich długie i bezproblemowe użytkowanie w każdych warunkach.

Z wyglądu wszystkie wózki są bardzo podobne, co dodatkowo utrudnia wybór, gdyż różnice są mniej widoczne. Dlatego oprócz wyżej przedstawionego kryterium należy zwrócić uwagę również na:

  1. Pojemność wiader – warto dopasować pojemność wiader do naszych możliwości oraz wziąć pod uwagę metraż, jaki danym wózkiem musi zostać oporządzony.
  2. Producenta – warto zainwestować w sprawdzone produkty, gdyż mamy wtedy pewność, że posłużą one przez wiele lat. W razie awarii, posiadamy wtedy również możliwość reklamacji.
  3. Wyciskarkę – powinna wyciskać mop z wody, jednak nie wszystkie wyciskarki spełniają swoje zadania, dlatego należy zwrócić uwagę na jej wykonanie oraz konstrukcję.
  • Z naszej strony polecamy Państwu wózki sprzątające firmy NUMATIC czyli angielskiej marki z doskonałą jakością. W wyborze wózków radą służą nasi specjaliści, całość oferty można obejrzeć na bonus-czystosc.pl
Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!