Wózki hotelowe charakterystyka

Wózki hotelowe, to nieodłączny przyjaciel każdej pani pokojowej w hotelu, jak i właściciela placówki – zadowolony pracobiorca, to lepsza atmosfera dla gości hotelowych. Przede wszystkim dobieramy wielkość wózka i jego funkcjonalność do rodzaju korytarzy oraz ilości pokojów.

W zależności od serii urządzeń posiadają dwa lub cztery skrętne koła, przesłony w postaci drzwiczek lub rolet, worki do segregacji lub możliwości rozbudowy wózków o dodatkowe akcesoria.

Przesłony wózków hotelowych

W ofercie Numatic posiadamy dwie podstawowe przesłony zawartości wózków, są bardzo praktycznie i nie absorbują uwagi gości hotelowych. Pierwsza z nich, to wygodna roletka podnoszona do góry, jej atutem jest to, że zajmuje znacznie mniej miejsca przy otwieraniu, co idealnie sprawdza się w wąskich korytarzach, jednak z racji jej „zawijania się” na górę wózka, nie można w nim zastosować górnej rolety.

Inaczej sprawa wygląda w przypadku plastikowych drzwiczek. Równie wygodne w otwieraniu i zamykaniu, jednak zabierają więcej miejsca, ale można w wózkach tego typu zastosować dodatkową górną kuwetę.

Cechy wózków hotelowych

Największymi cechami wózków hotelowych jest to, że służą do pełnej obsługi pokoi. Posiadają szerokie półki idealne do przewożenia czystej pościeli i ręczników, praktycznie kuwety małe lub duże, w których zmieszczą się zarówno drobne przybory do sprzątania, jak i wszelkiego rodzaju papiery toaletowe, czy mydła i większe płyny. Do tego w większości modeli znajdziemy worki na brudną bieliznę oraz wygodne miejsca dla przewożenia odkurzaczy.

Wózki można łatwo dostosować do swoich potrzeb. Wystarczy wybrać taki, z odpowiednią liczbą półek, kuwet oraz worków na śmieci i brudną bieliznę. Na koniec wystarczy wybrać rodzaj przesłony wózka i gotowe. Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj wybrać – skontaktuj się z dealerem.

Wózki do segregacji pościeli

Oprócz standardowych wózków do pełnej obsługi hotelowej Numatic zaskarbił sobie użytkowników wprowadzając również wózki przeznaczone do segregacji. I znów w zależności od tego, czego potrzebujemy wybieramy urządzenie z dwoma, trzema lub czterema workami. Mogą służyć do segregacji pościeli lub śmieci. W razie potrzeby można kupić worki w różnych kolorach, dla ułatwienia pracy personelu sprzątającego.

Wózek hotelowy Numatic NB 4004

Dzięki prostym rozwiązaniom wózki te wybierają nie tylko hotele ale również szpitale i inne instytucje.

Najpopularniejsze wózki hotelowe

Najpopularniejszymi seriami wózków są urządzenia o nazwie SKAT lub NKS i NKL. Podstawową różnicą pomiędzy nimi jest fakt, że pierwsza seria posiada dwa koła skrętne, natomiast inne wszystkie cztery. Różnią się również umiejscowieniem ‚odbojników’ oraz rodzajem akcesoriów dodatkowych. Jedne są szersze i niższe, z kolei inne wyższe i węższe.

To jakiego rodzaju wózek wybierzesz dla swojego hotelu, zaważy później na tym jakiego rodzaju dodatkowe akcesoria będziesz mógł do niego dobrać. Wszystko zależy od rodzaju korytarzy, szerokości windy lub po prostu wielkości hotelu. Należy dodać, że wszystkie stelaże na worki są składane, co pozwala na zaoszczędzenie podczas magazynowania wielu niezbędnych centymetrów.

wózek hotelowy

Wszystkie produkty znajdziesz w kategorii wózki hotelowe dla pokojowych na naszym sklepie.

Źródło: http://numatic.co.uk

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!