• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Wózki hotelowe charakterystyka

Wózki hotelowe, to obok maszyn czyszczących podstawowe wyposażenie zarówno większych jak i mniejszych hoteli. Dzięki łatwemu przewożeniu akcesoriów, pościeli i innych przyborów, znacznie poprawia się komfort pracy i gości. Wózek hotelowy dobieramy pod względem ilości pokoi lub wielkości windy.
W zależności od serii urządzenia te posiadają dwa lub cztery skrętne koła, przesłony w postaci drzwiczek lub rolet, worki do segregacji lub możliwości rozbudowy o dodatkowe akcesoria.

Przesłony wózków hotelowych

W ofercie Numatic posiadamy dwie podstawowe przesłony zawartości wózków, są bardzo praktycznie i nie absorbują uwagi gości hotelowych. Pierwsza z nich, to wygodna roleta podnoszona do góry – jej atutem jest to, że zajmuje znacznie mniej miejsca przy otwieraniu, co idealnie sprawdza się w wąskich korytarzach. Z racji jej „zawijania się” na górę wózka, nie można w nim zastosować górnej rolety.
Inaczej sprawa wygląda w przypadku plastikowych drzwiczek. Równie wygodne w otwieraniu i zamykaniu, jednak zabierają więcej miejsca, plusem jest to, że w tego typu rozwiązaniu można stosować kuwety górne.

Cechy wózków hotelowych dla pokojowych

Największymi atutami wózków hotelowych jest to, że sprawdzają się w pełnej obsłudze pokoi. Posiadają szerokie półki, idealne do przewożenia czystej pościeli i ręczników, małe lub duże, niezwykle praktyczne kuwety, w których zmieszczą się zarówno drobne przybory do sprzątania, jak i wszelkiego rodzaju papiery toaletowe, czy mydła i większe płyny. Do tego w większości modeli znajdziemy worki na brudną bieliznę oraz wygodne miejsca dla przewożenia odkurzaczy.
Wózki można łatwo dostosować do swoich potrzeb. W pierwszej kolejności wybieramy odpowiednią liczbą półek, kuwet oraz worków na śmieci i brudną bieliznę. Na koniec wystarczy wybrać rodzaj przesłony wózka i gotowe. Jeżeli nie wiesz jaki rodzaj jest najlepszy dla Ciebie – skontaktuj się z dealerem.

Wózki do segregacji pościeli

Oprócz standardowych wózków do pełnej obsługi hotelowej, Numatic zaskarbił sobie użytkowników wprowadzając również wózki przeznaczone do segregacji. I znów w zależności od tego, czego potrzebujemy wybieramy urządzenie z dwoma, trzema lub czterema workami. Mogą służyć do segregacji pościeli lub śmieci. W razie potrzeby można kupić worki w różnych kolorach, dla ułatwienia pracy personelu sprzątającego.
Dzięki prostym rozwiązaniom wózki te wybierają nie tylko hotele ale również szpitale i inne instytucje.

Najpopularniejsze wózki hotelowe

Najchętniej wybieranymi wózkami hotelowymi z serii Numatic są NKS 1 lub 2 – oba posiadają wygodne rolety do przesłony zawartości, jeden lub dwa worki na brudną bieliznę i bardzo wygodny zestaw półek do przewożenia czystej pościeli i ręczników.
Posiadają skrętne koła, co znacznie ułatwia manewrowanie na korytarzach i duże odbojniki, które chronią przed zarysowaniami.

Najczęściej wybierane wózki z drzwiczkami, to seria NKU. Na górze istnieje możliwość montażu kuwet, co znacznie ułatwia pracę, pozwala na segregację przyborów i nie wymaga ciągłego schylania się po nie.

Wszystkie wózki hotelowe Numatic można rozbudowywać w zależności od potrzeb. Istnieje możliwość zamontowania dodatkowego worka lub platformy pozwalającej przewozić odkurzacz.

Wózki serwisowe dla hoteli

Oprócz wózków typowo hotelowych, równie często pojawia się zapotrzebowanie na urządzenia do serwisu, czyli czyszczenia bieżącego wszystkich wspólnych powierzchni. Najchętniej wybieranymi wózkami tej kategorii są:

  1. Numatic MMT 1616K – jest to najmniejszy wózek serwisowy, który posiada dwa osobne wiaderka (16 litrów), podstawą pod mop i uchwytem do mopa
  2. Seria Numatic SCG – są to wózki, których wyposażenie pozwala na łatwe i szybkie wyczyszczenie dużych powierzchni. W zależności od modelu posiadają dwa wiaderka na wodę, wyciskarkę, kuwety, worek na śmieci. Wszystko to oparte na bardzo wytrzymałej podstawie.

Wszystkie produkty znajdziesz w kategorii wózki hotelowe dla pokojowych na naszym sklepie.
Źródło: https://numatic.co.uk

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !