• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: biuro@bonus-czystosc.pl

Blue Star uniwersalny środek czyszcząco- pielęgnujący do wszystkich powierzchni

Naszym zadaniem jest ocena potrzeby klienta oraz doboru odpowiednich środków chemicznych, sprzętu, procedur oraz programów szkoleniowych. Celem naszego działania jest poprawienie jakości sprzątania wnętrz poprzez zastosowanie odpowiednio dobranego programu oraz indywidualnie dobranej chemii zgodnie z zapotrzebowaniem na długie lata, zapewniając bezpieczeństwo materiałów i wydłużając cykle pomiędzy czyszczeniami gruntownymi.

O PRODUKCIE:

Produkt ten jest flagowym artykułem firmy KLEEN. Środek ten dedykowany jest w szczególności do wszystkich powierzchni i posadzek odpornych na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nieglazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Idealnie sprawdzi się jako środek czyszczący w ciągach komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Z uwagi na szybkie wysychanie świetnie sprawdza się do bieżącej pielęgnacji często uczęszczanych powierzchni. Zawartość mikroemulsji wzmacnia siłę rozpuszczania cząsteczek oleju, tłuszczu i brudu. Usuwa również zanieczyszczenia po gumie, ślady po atramencie lub długopisie dzięki czemu świetnie sprawdza się w miejscach takich jak szkoły, przychodnie, biura, mieszkanie. Może być stosowany do mycia ręcznego jak i maszynowego. Jego niepieniąca się formuła idealnie sprawdzi się do używania w automatach czyszczących. Środek ma bardzo przyjemny świeży zapach, który pozostawia na oczyszczonej powierzchni. Nie powoduje nadbudowy warstw, a przy tym zachowuje właściwościowi akcesoriów używanych do pracy z nim.

SPOSOB UŻYCIA:

W czyszczeniu ręcznym należy rozcieńczyć 20-40ml roztworu na 8 litrów wody. W przypadku silniejszych zabrudzeń należy zwiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Czyszczenie metodą spray: 40 ml na 500 ml wody (8%). Czyszczenie w automatach czyszcząco- zbierających: należy stosować się do zaleceń producenta urządzenia, lub do 1% (10 ml/1l wody). Skuteczność czyszczenia można zwiększyć poprzez zastosowanie odpowiedniego pada czyszczącego. Należy przed zastosowaniem w niewidocznym miejscu sprawdzić reakcje podłoża ze środkiem.

DANE TECHNICZNE:

Wygląd ………………………..…… klarowny, niebieski płyn

Zapach ………………………..…… przyjemnie świeży

Konsystencja …………………….. rzadki

Gęstość ………………………..….. 1000 g/l

Wartość pH w koncentracie …. 9

ZAWIERA:

Poniżej 5 %: anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne,

Dodatkowo: środki konserwujące: mieszanina Methylchloroisothia- zolinone, Methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa: Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool

TERMIN WAŻNOŚCI : 2 lata w oryginalnie zamkniętym opakowaniu

Uniwersalny środek Blue Star

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !