Blue Star uniwersalny środek czyszcząco- pielęgnujący do wszystkich powierzchni

Naszym zadaniem jest ocena potrzeby klienta oraz doboru odpowiednich środków chemicznych, sprzętu, procedur oraz programów szkoleniowych. Celem naszego działania jest poprawienie jakości sprzątania wnętrz poprzez zastosowanie odpowiednio dobranego programu oraz indywidualnie dobranej chemii zgodnie z zapotrzebowaniem na długie lata, zapewniając bezpieczeństwo materiałów i wydłużając cykle pomiędzy czyszczeniami gruntownymi.

O PRODUKCIE:

Produkt ten jest flagowym artykułem firmy KLEEN. Środek ten dedykowany jest w szczególności do wszystkich powierzchni i posadzek odpornych na działanie wody, takich jak PCV, linoleum, gładki kamień, nieglazurowany klinkier, płytka podłogowa, zabezpieczony parkiet, korek, guma, ceramika, metal. Idealnie sprawdzi się jako środek czyszczący w ciągach komunikacyjnych o dużym natężeniu ruchu. Z uwagi na szybkie wysychanie świetnie sprawdza się do bieżącej pielęgnacji często uczęszczanych powierzchni. Zawartość mikroemulsji wzmacnia siłę rozpuszczania cząsteczek oleju, tłuszczu i brudu. Usuwa również zanieczyszczenia po gumie, ślady po atramencie lub długopisie dzięki czemu świetnie sprawdza się w miejscach takich jak szkoły, przychodnie, biura, mieszkanie. Może być stosowany do mycia ręcznego jak i maszynowego. Jego niepieniąca się formuła idealnie sprawdzi się do używania w automatach czyszczących. Środek ma bardzo przyjemny świeży zapach, który pozostawia na oczyszczonej powierzchni. Nie powoduje nadbudowy warstw, a przy tym zachowuje właściwościowi akcesoriów używanych do pracy z nim.

SPOSOB UŻYCIA:

W czyszczeniu ręcznym należy rozcieńczyć 20-40ml roztworu na 8 litrów wody. W przypadku silniejszych zabrudzeń należy zwiększyć stężenie roztworu czyszczącego. Czyszczenie metodą spray: 40 ml na 500 ml wody (8%). Czyszczenie w automatach czyszcząco- zbierających: należy stosować się do zaleceń producenta urządzenia, lub do 1% (10 ml/1l wody). Skuteczność czyszczenia można zwiększyć poprzez zastosowanie odpowiedniego pada czyszczącego. Należy przed zastosowaniem w niewidocznym miejscu sprawdzić reakcje podłoża ze środkiem.

DANE TECHNICZNE:

Wygląd ………………………..…… klarowny, niebieski płyn

Zapach ………………………..…… przyjemnie świeży

Konsystencja …………………….. rzadki

Gęstość ………………………..….. 1000 g/l

Wartość pH w koncentracie …. 9

ZAWIERA:

Poniżej 5 %: anionowe i niejonowe związki powierzchniowo czynne,

Dodatkowo: środki konserwujące: mieszanina Methylchloroisothia- zolinone, Methylisothiazolinone, kompozycja zapachowa: Citronellol, Benzyl Salicylate, Linalool

TERMIN WAŻNOŚCI : 2 lata w oryginalnie zamkniętym opakowaniu

Uniwersalny środek Blue Star

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!