• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Cleanfix

Marka Cleanfix jest jedną z tych wiodących firm, które przychodzą na myśl, kiedy omawia się przemysłowe maszyny do mycia podłóg. Produkty tej firmy sprawdzają się w biurach, hotelach, urzędach, szkołach, przychodniach i wielu innych instytucjach, gdzie do czynienia mamy z koniecznością sprzątania powierzchni.

Cleanfix – producent maszyn do czyszczenia podłóg

Marka Cleanfix jest producentem maszyn czyszczących do użytku profesjonalnego. Swoją siedzibę ma w Szwajcarii, w bliskości malowniczego Jeziora Bodeńskiego. Produkty, które oferuje, w tym wysokiej klasy maszyny sprzątające i profesjonalne maszyny do mycia podłóg, zostały docenione również poza granicami rodzimego kraju marki. Firma pochwalić się może obecnością na rynku światowym, gdzie reprezentują ją liczne niezależne spółki w ponad 85 krajach. Jedną z najważniejszych idei, którą wyznaje Cleanfix jest to, aby maszyny czyszczące wyróżniały się najlepszą szwajcarską jakością. Marka z powodzeniem dąży do tego, aby nieustannie trwać na pozycji renomowanego dostawcy systemów czyszczących wysokiej klasy. Produkty są łatwe w obsłudze i utrzymaniu, pracują niezawodnie nawet w trudnych warunkach i przy ograniczonym personelu obsługującym. W dziedzinie automatycznego czyszczenia bowiem każda autonomiczna maszyna czyszcząca Cleanfix jest bezkonkurencyjna.

Najpopularniejsze produkty Cleanfix

Produktami Cleanfix na polskim rynku, które cieszą się bardzo dobrą prasą, są szorowarki, zamiatarki i odkurzacze. Funkcja każdego z tych urządzeń jest inna, dlatego pokrótce przedstawimy każde z nich.

Szorowarki Cleanfix

Szorowarki przeznaczone są do czyszczenia i konserwacji parkietów, posadzek, podłóg kamiennych, linoleum. Szorowarka do podłóg Cleanfix Floor Mac wykorzystywana jest często jako maszyna czyszcząca w holach albo na klatkach schodowych w budynkach przedsiębiorstw.

Szorowarka może być wyposażona w dodatkową szczotkę szorującą. W przypadku średniej wielkości powierzchni, polecane są automaty szorująco-zbierające, jak Cleanfix RA 395. Czyszczą wszystkie rodzaje twardych posadzek. Posiadają ruchome wiaderko, z którego łatwo można wymienić brudną wodę na czystą.

Z kolei mała szorowarka ręczna na baterie sprawdzi się, kiedy potrzebne jest dodatkowe czyszczenie trudno dostępnych miejsc, np. krawędzi czy zagłębień. Jeśli chodzi konserwację podłóg na sucho, niezawodna jest polerka wysokoobrotowa, pracująca z prędkością 1100 obr./min.

Zamiatarki Cleanfix

Zamiatarki zastępują tradycyjną miotłę z szufelką i sprawiają, że zamiatanie przestaje być pracą czasochłonną i żmudną. Z działania zamiatarki korzystać można na takich powierzchniach jak chodniki, ulice, podjazdy, magazyny czy garaże. Zamiatarka ręczna Cleanfix HS 770 przy pomocy wbudowanej szczotki bocznej wymiata zabrudzenia, jednocześnie system prowadzenia powietrza zapobiega nadmiernemu rozpylaniu zanieczyszczeń. Jest idealna do sprzątania kostki brukowej na średnich i dużych posesjach.

Odkurzacze Cleanfix

Urządzenia te oczyszczają powierzchnię głównie poprzez zasysanie powietrza razem z zanieczyszczeniami dzięki sprężarce odśrodkowej. Funkcjonalność odkurzaczy może być jednak bardziej rozbudowana. Dla przykładu, odkurzacz ekstrakcyjny rozprowadza na danej powierzchni środek chemiczny rozpuszczający brud i dopiero w następnej fazie czyszczenia odkurzacz wysysa zanieczyszczenia do specjalnego pojemnika. Ekstrakcyjny odkurzacz piorący nadaje się do prania wykładzin dywanowych i dywanów, pozostawiając wyczesane, perfekcyjnie czyste włosie dzięki specjalnej szczotce walcowej. Dla mniejszych biur czy urzędów, gdzie zamiast wykładzin dywanowych królują płytki czy wykładziny PVC, idealnym wyborem będzie Cleanfix S10 – mały i lekki odkurzacz, ale bardzo dobrze radzący sobie nawet z trudnymi zabrudzeniami. Dzięki temu, że stosunek jego mocy do wielkości jest bardzo wysoki, doskonale sprawdza się przy usuwaniu zabrudzeń w postaci zanieczyszczeń sypkich i kurzu, a przy tym jest wygodny w transporcie między pomieszczeniami w biurze czy pokojami w hotelu. Z kolei model SW 21 Aqua lub SW 20 Plus to odkurzacz sucho-mokro do zbierania nie tylko pyłów, ale też wody.

Cleanfix, partner doceniany przez firmy sprzątające

Szwajcarska marka Cleanfix doceniana jest przez serwisy sprzątające na całym świecie. Asortyment dostosowany jest do wymagań rynkowych, co zauważają klienci branżowi, którzy mieli okazję korzystać z maszyn marki Cleanfix. Roboty sprzątające są wysoce funkcjonalne. W przypadku wielu z nich dopasować można dodatkowe wyposażenie, tak jak odkurzacz z elektroszczotką, gdzie standardowe wyposażenie zakłada węża ssącego i ssawkę szczelinową, podczas gdy dodatkowo ulepszyć je możemy workami (zwykłymi lub tekstylnymi) czy specjalnymi taśmami do szczotki.

Klienci firmy Cleanfix cenią sobie asortyment również za to, że jego producent nie zapomina o tym, w jak różnych środowiskach pracy wykorzystywane będą produkty. Praca ze sprzętem, jakim są odkurzacze przemysłowe lub inne duże maszyny czyszczące, bywa w niektórych sytuacjach niezwykle trudna. Niekiedy powierzchnie do czyszczenia, takie jak strome stopnie lub podłogi w zatłoczonych miejscach, ograniczają możliwości logistyczne i komfort pracy, szczególnie kiedy towarzyszyć miałyby nam duże roboty odkurzające. Dlatego tam, gdzie utrudnione jest zarówno używanie dużej maszyny, jak i długotrwałe trzymanie odkurzacza w ręce i przenoszenie go, rozwiązaniem może być odkurzacz plecakowy. Jego budowa pozwala, zgodnie z nazwą, na założenie go na plecy. Nie waży więcej niż 5 kg, a pozwala na czyszczenie nawet dużych powierzchni. Takie specjalne rozwiązania są tym, przez co marka Cleanfix zyskuje swoich sympatyków.

Jeśli chcesz, aby w Twoim obiekcie – biurowym, handlowym, usługowym czy produkcyjnym – zadbano o czystość w sposób profesjonalny, maszyny czyszczące firmy Cleanfix mają szansę spełnić Twoje oczekiwania.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !