Jak dobrać Idealny mop do sprzątania?

Idealny mop to taki, który będzie wytrzymały, odporny, dokładny w zbieraniu brudu i przystępny cenowo. Takie zestawienie oferują nam firmy Numatic i TTS.
Przy wyborze przede wszystkim należy zdecydować, do czego mop będzie używany. W naszym sklepie internetowym sprzęt ten dzielimy na:

  1. Mopy do mycia podłóg (dostępne tutaj)
  2. Mopy do zamiatania – Dust i Nożycowe (dostępne tutaj)

Używane są do codziennego sprzątania, przy czym nie widać śladów ich eksploatacji. Bez oferowanych przez nas mopów, niejedna firma, szkoła czy szpital nie umie się obejść, gdyż pomagają one w wykonywaniu obowiązków. Poprzez szeroki wybór akcesoriów, każdy jest w stanie dobrać idealny zestaw dla siebie. Osoby, które zwracają duża uwagę na przenoszenie kurzu warto, aby skupiły się na mopach akrylowych, które dzięki swojej budowie pochłaniają kurz i nie pozwalają mu wzbijać się, w konsekwencji, czego brud nie zatrzymuje się na szafkach (dostępne tutaj). Klienci posiadający większy metraż, z którym pragną jak najszybciej się uporać powinni zwrócić uwagę na mopy nożycowe. Po przez swoją wielkość w kilku ruchach użytkownik jest wstanie oporządzić dużą, wymagającą posadzkę (np. dostępne tutaj).

W naszym sklepie mamy szeroki wybór tworzyw, z których wykonany jest sprzęt np. bawełna czy micro-blue. Oprócz tego posiadamy wiele rozmiarów mopów. Spoglądając na stelaże, także oferujemy szeroką gamę np. stelaże, które pozwalają na łatwe zsunięcie wkładu lub mają zabezpieczenia dwoma lub trzema otworami, a nawet takie, które nie wymagają kontaktu ciała z mopem. Przy umiejętnym ich używaniu mopy nie pozostawiają smug oraz nie niszczą podłogi.
Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na maszynę lub potrzebują bardziej poręcznego sprzętu. Wszystkie produkty cieszą się długą żywotnością, zaoszczędzają czas i sprawiają, że sprzątanie staje się przyjemnością.

Od lat najlepszy dealer
2 697

sprzedanych
maszyn

99,4 %

zadowolonych
klientów

1

Numatic 2013

1

Numatic 2014

1

Numatic 2015

1

Numatic 2016

1

Numatic 2017

56 832 km2

obecnie czyszczą
nasze maszyny

100%

pozytywnych opinii
na allegro

Oni wybrali nasze urządzenia

Potrzebujesz pomocy specjalisty?
Zadzwoń do Marcina lub Krzyśka

Marcin Piechanowski

tel. 508-278-802

Krzysztof Mularski

tel. 501-647-559

Zadzwoń do nas!