• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Jak dobrać Idealny mop do sprzątania?

Idealny mop to taki, który będzie wytrzymały, odporny, dokładny w zbieraniu brudu i przystępny cenowo. Takie zestawienie oferują nam firmy Numatic i TTS.
Przy wyborze przede wszystkim należy zdecydować, do czego mop będzie używany. W naszym sklepie internetowym sprzęt ten dzielimy na:

  1. Mopy do mycia podłóg (dostępne tutaj)
  2. Mopy do zamiatania – Dust i Nożycowe (dostępne tutaj)

Używane są do codziennego sprzątania, przy czym nie widać śladów ich eksploatacji. Bez oferowanych przez nas mopów, niejedna firma, szkoła czy szpital nie umie się obejść, gdyż pomagają one w wykonywaniu obowiązków. Poprzez szeroki wybór akcesoriów, każdy jest w stanie dobrać idealny zestaw dla siebie. Osoby, które zwracają duża uwagę na przenoszenie kurzu warto, aby skupiły się na mopach akrylowych, które dzięki swojej budowie pochłaniają kurz i nie pozwalają mu wzbijać się, w konsekwencji, czego brud nie zatrzymuje się na szafkach (dostępne tutaj). Klienci posiadający większy metraż, z którym pragną jak najszybciej się uporać powinni zwrócić uwagę na mopy nożycowe. Po przez swoją wielkość w kilku ruchach użytkownik jest wstanie oporządzić dużą, wymagającą posadzkę (np. dostępne tutaj).

W naszym sklepie mamy szeroki wybór tworzyw, z których wykonany jest sprzęt np. bawełna czy micro-blue. Oprócz tego posiadamy wiele rozmiarów mopów. Spoglądając na stelaże, także oferujemy szeroką gamę np. stelaże, które pozwalają na łatwe zsunięcie wkładu lub mają zabezpieczenia dwoma lub trzema otworami, a nawet takie, które nie wymagają kontaktu ciała z mopem. Przy umiejętnym ich używaniu mopy nie pozostawiają smug oraz nie niszczą podłogi.mop płaski
Jest to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na maszynę czyszczącą lub potrzebują bardziej poręcznego sprzętu. Wszystkie produkty cieszą się długą żywotnością, zaoszczędzają czas i sprawiają, że sprzątanie staje się przyjemnością.

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !