• Gwarancja do 36 miesięcy
  • Najniższa cena
  • Darmowa dostawa
  • Szkolenie gratis
  • Bezpłatne pokazy
Informacje. Gliwice: 512 707 503 Szczecin: 509 824 134 lub email: [email protected]

Gruntowne czyszczenie i konserwacja

Jak czyścić i konserwować posadzki? Jest to czynność niezwykle czasochłonna i kosztowna. Dlatego warto dbać o posadzki i zabezpieczać i bieżąco czyścić. Jeśli jednak mamy posadzkę, której powłoka nadaje się do całkowitej renowacji, to Kleen wychodzi temu na przeciw.

Etap I

Gruntowne czyszczenie, które odpowiada za zdarcie starych, zniszczonych powłok i warstw ochronnych., Jest to niezbędna czynność, która usuwa stare zanieczyszczenia i przygotowuje posadzkę do położenia nowych warstw.

Ze względu na czasochłonny i kosztowny proces tego etapu, zaleca się stosowanie maszyn czyszczących i środków czyszczących do bieżącego czyszczenia, aby posadzka nie wymagała częstego wymieniania warstw ochronnych.

Jakich środków używać?

Wśród środków do gruntownego czyszczenia, najbardziej polecany jest środek Powerstrip Neutra, który jest znacznie przyjaźniejszy dla środowiska od innych płynów, m.in. dlatego że dozuje się go 1:10 przy gruntownym czyszczeniu.

Wystarczy już tylko 0,2-0,5 % preparatu do maszynowego czyszczenia, minimalnie zanieczyszcza wodę.

Standardowe środki czyszczące, to dozowanie w proporcji 1:3, natomiast w przypadku Powerstrip Neutra, to proporcja 1:10

Solex – to środek do renowacji powierzchni. Idealny dla zużytych podłóg, wystarczy nanieść koncentrat spryskiwaczem. Również w minimalnym stopniu zanieczyszcza wodę.

Zrzut ekranu 2016-02-15 o 10.03.48

Etap II

Powłoki ochronne.

Jednym ze środków dla powłok ochronnych, jest Trigomat. Tworzy on wyjątkowo twardą powłokę o długiej żywotności. Jest odporna na działanie standardowych środków do dezynfekcji. Jeśli nałożymy go prawidłowo, utrzymuje się ok 24 miesięcy. Jednak można przeprowadzać renowację miejscową, dzięki czemu unikamy wymieniania go co roku.

Powłoki polimerowe, to takie produkty jak np. Barraglanz i Barramatt. Odporne na ścieranie, bardzo szybko schną i są niezwykle łatwe do rozprowadzenia.

Zrzut ekranu 2016-02-15 o 10.02.56

Oni wybrali nasze urządzenia
Potrzebujesz pomocy specjalisty? Zadzwoń do Marcina lub Patryka
Bonus-Czystość
Lisowo 17, 73-120 Szczecin
(Chociwel)
Oddział Szczecin
Lisowo 17, Chociwel
Oddział Gliwice
Mechaników 9A, 44-109 Gliwice
Zadzwoń do nas !